Demir Çit Modelleri

Dekoratif Demir Bahçe Çiti

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

MALZEME

Çeşitli ebat, tür ve kalınlıkta demir malzemelerden üretilmektedir. Tasarıma bağlı olarak seçilen demir malzemeler, isteğe bağlı olarak galvanizli ve elektrostatik fırın boyalı imalat yapılmaktadır.

ÖLÇÜLER

Yapılacak çit tasarımına ve ihtiyaca göre farklı ebatlarda olabilmektedir. Bahçe duvarının yüksekliğine, mekana ve zemin türüne göre uygun proporsiyonun sağlanması önemlidir. Uzman tasarım ekibimiz detaylı yönlendirmeleri sağlamaktadır.

MONTAJ

Duvar üzerine, balkona, cepheye yada herhangi bir sert zemine ve duvarlara montajı gerçekleştirilebilir. Tuğla zemin üzerine montajı tavsiye edilmemektedir. Zorunlu hallerde tuğla duvar üzerine 7-10cm beton harpuşta veya mermer altı harcı uygulaması tercih edilmelidir. Bu koşulların sağlanamadığı durumlarda ise özel kimyasallar kullanarak montaj yüzeyi/zemini güçlendirmesi yapılmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından montaj hizmeti verilmektedir.

SAĞLAMLIK

Galvanizli ve elektrostatik fırın boyalı ürünler çevre şartlarına karşı dayanıklılığı ve sağlamlığı yüksek malzemelerdir. Bütçeye bağlı olarak paslanmaya karşı dayanıklılığı arttırmak adına önlemler alınmaktadır.

BAKIM

Demir çitler uzun yıllar bakım gerektirmemektir. İhtiyaç halinde kolayca bakımları yapılmaktadır ve aşınma yüzdesi çok düşüktür. İlerleyen yıllarda boya uygulaması ile demir çitleriniz yeni gibi olacaktır.

logo-footer

Merkez Atölye

(Odak Peyzaj) Sahilevleri Mah.
Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No:360
Narlıdere / İZMİR

Bize Ulaşın

+90 536 743 7041
İzmir Çit Firması

Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi:
Sabah 9 - Akşam 18