Panel Çit

Panel çit sistemleri ekonomik ve dekoratif bir ürün olması sebebiyle, yol kenarı, park ve bahçe, site, villa, ev bahçesi, sanayi tesisi, farbrika, depo gibi yerlerde panel çit tercih edilmektedir. Bahçelere hayvanların girişini ve çıkışını engellemek üzere hayvan çiti ve bahçe çiti olarak da kullanılmaktadır.

NOT: 100m² altı panel çit satışımız yoktur.

FİYAT

Panel Çit fiyatları alternatif bahçe çiti sistemlerine göre daha ekonomiktir. Yeşil panel çit fiyatı, ölçülere, metraja ve kalınlığa göre değişiklik göstermektedir.

Fabrikadan toptan satış

Projeleriniz için 300m² ve üzeri toptan panel çit malzemesi alımlarınızda, çit fabrikamızdan direk adrese teslim ile kazançlı çıkın.

MALZEME

Panel çit teli; sıcak daldırma galvaniz kaplamalı demir (TS 914-EN ISO 1461) üzeri elektrostatik fırın boyalıdır. Paslanmazlık için en üst düzey tedbirler alınmıştır.
Panel çit direği; demir kutu profil üzeri elektrostatik fırın boyalıdır. Sipariş doğrultusunda daldırma galvaniz profil direk imalatı da yapılmaktadır.

ÖLÇÜLER 

  • Panel çit yüksekliği; 50cm, 80cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm veya 200cm olabilmektedir.
  • Panel çit genişliği; standart 250cm'dir. Yüksek metrajlı alımlarda özel genişliklerde üretim yapılmaktadır.
  • Tel göz aralığı; standart 50x150mm'dir.
  • Panel çit direği ölçüleri; 1,5mm kalınlıkta 50x50mm kutu profil, tabanında 4,00mm kalınlıkta 120x120mm 4 delikli montaj flanşı.

KALINLIK

Panel çit tel kalınlığı; standart 4,00mm, 4,30mm ve 4,50mm olmak üzere üç çeşittir. Yüksek miktar alımlarda 4,50mm üzeri üretim de yapılabilmektedir.

RENK

Panel çit rengi  RAL6005  renk kodunda  YEŞİL 'dir. İsteğe bağlı olarak, yüksek miktarlı alımlarda farklı renklerde özel üretim yapılabilmektedir.

 SAĞLAMLIK

Panel çit sistemleri, imalat esnasında yapılan bükümler sayesinde darbelere karşı yüksek mukavemet sağlamaktadır.

  • 50cm-120cm panel çit yükseklik aralığında 2 adet,
  • 150cm-200cm panel çit yükseklik aralığında 3 adet büküm bulunmaktadır.

BAKIM

Özel elektrostatik boyası sayesinde bakım gerektirmeyen panel çit sistemleri, sökülerek farklı yerlerde kullanılabilir. Zamanla birlikte darbe sonucu yıpranan kelepçeler kolaylıkla değiştirilebilir.

MONTAJ

Uzman montaj ekibimiz tarafından hızlı şekilde panel çit uygulaması yapılmaktadır. Panel çit dikme direkleri beton zemin veya duvar üzerine flanşlı olarak 250 cm aralıklarla çelik dübellerle montaj edilir.

Toprak zeminlerde veya çim alanlarda ise panel çit direkleri zemine 50cm derinlikte çukur açılarak betonlanır. 

ESTETİK

Panel çit sistemleri kafesli yüzeye sahip olması sebebi ile manzara ve rüzgara karşı engel oluşturmamaktadır. Böylece bulunduğunuz mekanı geniş ve ferah hissettirir.

Görüntü ve rüzgar perdesi oluşturmak için panel çit üzeri çim çit ve yeşil çit sistemlerimizi inceleyebilirsiniz.

Etiketler: vitrin

logo-footer

Merkez Atölye

(Odak Peyzaj) Sahilevleri Mah.
Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No:360
Narlıdere / İZMİR

Bize Ulaşın

+90 536 743 7041
İzmir Çit Firması

Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi:
Sabah 9 - Akşam 18