Lazer Çit

Lazer Kesim Çit

Lazer kesim teknoloji ile her türde özel tasarm dekoratif çit, korkuluk ve cephe imalatı mümkündür. Lazer kesim tekniği ile;

  • Dekoratif bahçe çiti
  • Özel tasarım balkon korkuluğu
  • Desenli duvar paneli
  • Özel tasarım paravan
  • Lazer kesim seperatör
  • Lazer desenli kesim pergola ve kamelya
  • Dekoratif bahçe kapısı
  • Lazer kesim ev kapısı gibi çeşitli dekoratif imalatlar yapmak mümkündür.

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

 

MALZEME

Boyalı demir kutu profil ve demir saçtan oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak alüminyum tabakadan da imalat yapılabilmektedir.

ÖLÇÜLER

Yapılacak lazer kesim çit tasarımına ve ihtiyaca göre farklı ebatlarda olabilmektedir. Yaygın kullanım 100cm ve üzeridir. Ancak bahçe duvarının yüksekliğine göre uygun proporsiyonun sağlanması da önemlidir. Uzman tasarım ekibimiz detaylı yönlendirmeleri sağlamaktadır.

MONTAJ

Duvar üzerine, balkona, cepheye yada herhangi bir sert zemine ve duvarlara montajı gerçekleştirilebilir. Tuğla zemin üzerine montajı tavsiye edilmemektedir. Zorunlu hallerde tuğla duvar üzerine 7-10cm beton harpuşta veya mermer altı harcı uygulaması tercih edilmelidir. Bu koşulların sağlanamadığı durumlarda ise özel kimyasallar kullanarak montaj yüzeyi/zemini güçlendirmesi yapılmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından montaj hizmeti verilmektedir.

SAĞLAMLIK  ve BAKIM

Galvanizli ve elektrostatik fırın boyalı ürünler çevre şartlarına karşı dayanıklılığı ve sağlamlığı yüksek malzemelerdir. Elektrostatik boya paslanmaya karşı dayanıklı olduğundan ekstra bir işleme gerek kalmadan uzun yıllar pas sıkıntısı ortadan kalkmaktadır.

FİYAT

Lazer kesim çit fiyatı; ebata, montaj yerine ve metrajlara göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca lazer kesim çit fiyatları galvanizli malzemeden imalat ve/veya elektrostatik fırın boya gibi opsiyonel seçimlere göre değişkenlik göstermektedir.

logo-footer

Merkez Atölye

(Odak Peyzaj) Sahilevleri Mah.
Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No:360
Narlıdere / İZMİR

Bize Ulaşın

+90 536 743 7041
İzmir Çit Firması

Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi:
Sabah 9 - Akşam 18