Çim çit izmir

Çim Çit

NOT: 50m² altı çimçit satışımız yoktur.

Çim çit sistemleri ekonomik ve dekoratif bir ürün olması sebebiyle, özellikle görüntü perdeleme için tercih edilmektedir. Villa, site, işyeri yerlerin özel kullanım alanlarının dışarıdan görülmesini engellemek üzere bir tür çim duvar uygulamasıdır. Bahçe duvarının üzerine uygulanarak çim bahçe duvarı görüntüsü sağlanabilir. Çim çit, özellikle panel çit ile beraber kullanıldığında yeşil çit şeklinde estetik bir görünüm sağlamaktadır. 

MALZEME

Çift sargılı sıcak daldırma galvaniz teller ve kaliteli PVC'den üretilmiştir. En az %95 doku yoğunluğu bulunmaktadır.

FİYAT

Çim Çit Fiyatları alternatif görüntü perdelerine (ahşap, bitki vb.) göre daha ekonomiktir. Çimçit fiyatı, ölçülere, metraja ve uygulama şekline göre değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişime geçiniz.

ÖLÇÜLER

  • Çim çit yükseklikleri 100cm, 120cm, 150cm'dir.
  • Yeşil çim çit rulo uzunluğu standart 10 metre'dir.

SAĞLAMLIK

Çim çit sistemleri, çift sarımlı galvaniz tel iskeleti ve yüksek kaliteli PCV'den üretilen dokusu sayesinde doğa koşullarına karşı piyasadaki muadillerine kıyasla daha dayanıklıdır. Kurulum ekiplerimiz tarafından kolay ve hızlı olarak montajı yapılmaktadır.

Çim çitin dayanıklılığını arttırmak için;

  • Doğru montaj teknikleri ve sık aralıklar ile sabitlenmektedir.

BAKIM

Genellikle çim çit montajı yapılan yerler yol cepheleri olmaktadır. Bu sebeple, yoğun toza maruz kalan çim görünümlü çitlerin dokusu kirli görünmektedir. Yoğun güneşin olmadığı saatlerde (akşam üzeri gibi) yıkanarak temizlenmesinde fayda vardır. Öğlen saatlerinde, yaz aylarında çim çit üzerinde birikecek su taneleri mercek görevi görererek çim çitinizin daha hızlı yıpranmasına yol açabilir.

MONTAJ

Uzman montaj ekibimiz tarafından hızlı şekilde çim çit uygulaması yapılmaktadır. Çim çitler genellikle panel çit, tel çit vb. mevcut çit sistemlerinin ve kapıların üzerine monte edilir.

ESTETİK

Yapay Çim çit sistemleri, çim görünümlü yüzeye sahip olması sebebi ile sizin dışarıdan gizlerken, sizin de dışarıdaki kötü görüntüyü görmenizi engeller. Ayrıca çim çit kaplı bir cephe işyerinize, evinize, sitenize estetik değer katar.

Görüntü ve rüzgar perdesi oluşturmak için çim çit uygulaması oldukça yaygın kullanılmaktadır.

logo-footer

Merkez Ofis

(Odak Peyzaj) Sahilevleri Mah.
Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No:360
Narlıdere / İZMİR

Bize Ulaşın

+90 555 261 7041
İzmir Çit Firması

Çalışma Saatleri

P.tesi - Cumartesi:
Sabah 8 - Akşam 18