Firma Hakkında

İzmir Çit firması, bir ODAK PEYZAJ markasıdır. Firma olarak konusunda uzman tasarım ekibi ve teknik kurulum montaj kadrosu ile otomatik bahçe kapısı, bahçe giriş kapısı, panel çit, ahşap çit, canlı çit ve benzeri çit sistemleri konusunda hizmet vermektedir.

Ana firması olan Odak Peyzaj Tasarım Mim. İnş. Taah. Bil. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. firması çalışmalarını akademik altyapıyla temellendiren bir Peyzaj Mimarlığı firmasıdır. Sürdürülebilir tasarım konusunda uzmanlaşan firma, yenilikçi ve özgün tasarım ekibi ile Peyzaj Tasarım, Kentsel Tasarım, Ekolojik Tasarım, Uygulama ve Danışmanlık konularında da hizmet vermektedir.

Firma dünyadaki mesleki standartları ve yenilikleri ülkemizde uygulayabilecek, doğa ile uyumlu, görsel açıdan zengin, fonksiyonel ve uzun ömürlü çalışmalar ortaya koymaktadır. Sürdürülebilirlik ilkeleri ile yola çıkarak, firma daha sağlıklı bir çevre ve tasarruflu işletme(bakım vb.) koşulları oluşturmayı amaçlamaktadır. Ekip çalışmalarının başarısına olan inancı sayesinde tasarım firması olarak diğer mimarlık ve mühendislik disiplinleri ile paylaşım ve etkileşim içindedir. Müşteri ihtiyaçlarını çevre dostu yaklaşım ve bilimsel temeller doğrultusunda sentezleyerek uygulanabilir, ideal tasarım ve uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Firmamız PEYZAJ MİMARLARI ODASI İzmir Şubesi'ne kayıtlı olup, Büro Tescil Belgesi'ne sahiptir.

logo-footer

Merkez Atölye

(Odak Peyzaj) Sahilevleri Mah.
Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No:360
Narlıdere / İZMİR

Bize Ulaşın

+90 536 743 7041
İzmir Çit Firması

Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi:
Sabah 9 - Akşam 18